Αρχική / ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ / Η παρακάμερα του ΑΕΚ – Λαμία (vid)

Η παρακάμερα του ΑΕΚ – Λαμία (vid)

Δείτε στιγμές από τον τελευταίο αγώνα της σεζόν.

Η ΑΕΚ νίκησε 3-0 τη Λαμία στην OPAP ARENA, στο πλαίσιο της 10ης και τελευταίας αγωνιστικής των Stoiximan Super League Playoffs.

Η ομάδα μας πήρε το προβάδισμα στο 20’ με ωραίο σουτ του Ρόμπερτ Λιούμπισιτς μέσα από την περιοχή, ενώ ο Στίβεν Τσούμπερ στο 40′, πάλι με σουτ, έκανε το 2-0. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις του αγώνα με κοντινό πλασέ του Ντάμιαν Σιμάνσκι.

Έπειτα από τη λήξη του ματς, ο Ματίας Αλμέιδα και οι ποδοσφαιριστές του αποθεώθηκαν από τον κόσμο της ομάδας, για την προσπάθεια που κατέβαλαν κατά τη διάρκεια της σεζόν που ολοκληρώθηκε.

Η κάμερα του ΑΕΚ TV ήταν στη Νέα Φιλαδέλφεια και κατέγραψε όλα τα παρασκήνια…